Vestuvinių laikraščių spausdinimas ir maketavimas
Spausdiname ir Jūsų parengtus maketus. Kainas ir pavyzdžius rasite čia.
Kaip užsakyti:
1. Užsakymai pateikiami ir derinimai elektroniniu paštu info@bstudija.lt
2. Išsirinkite vestuvinio laikraštuko maketą ir parašykite jo pavadinimą.
3. Atsiųskite informaciją bei nuotraukas reikalingas pasirinktam maketui (jaunųjų vardai ir pavardės, vestuvių data, valanda, vieta, kur vyks santuoka).
4. Nurodykite, kurią nuotrauką dėti ant viršelio.
5. Iš 8 psl. pavyzdžio galite pasirinkti tik tuos puslapius, kurie Jums patinka ir užsisakyti 4 psl. vestuvinį laikraštuką.
6. Visus 4 psl. maketus galime padaryti 8 psl. Tokiu atveju maketo redagavimo kaina 40 lt.
7. Taip pat galite sudaryti savo laikraštuką iš kelių pavyzdžių ar atsiųsti savo informaciją ir kitus pageidavimus. Galėsime pagaminti individualų maketą, Kaina 50 – 75 lt.
8. Taip pat galime atspausdinti Jūsų pačių sumaketuotus laikraštukus. Maketuojant atminkite, kad puslapių skaičius turi dalintis iš 4.
9. Nurodykite, kokiu būdu turi būti pristatytas užsakymas:
Atsiimsite patys adresu: K. Donelaičio g. 24 / Gedimino g. 45, 201 kab. Kaunas.Įėjimas per bromą iš Gedimino gatvės (prieš atvykstant suderinti atsiiėmimo laiką tel. 8 648 57 504 ).
Paštu – 6 lt (reikalingi duomenys – vardas pavardė, adresas, pašto kodas).
Laikraštukai spausdinami ant 150 g kreidinio blizgaus popieriaus A3 formatu iš abiejų pusių, lenkiami pusiau ir susegami kabėmis (kaip sąsiuvinis). Jei laikraštuko fonas spalvotas, balti kraštai apipjaunami.
VESTUVININKAS
Mieli Jaunavedžiai,
Nenumaldomas meilės jausmas, troškimas visad būti kartu, noras turėti savo šeimą, kurstyti kaitrų jos židinį sujungė Jūsų širdis, suvienijo Jus bendro gyvenimo kūrimui. Tai dižiulė šventė Jums, ir jos nuotaika ir priedermė vykdyti duotą priesaiką turi lydėti Jus visą gyvenimą. Tai didžiulė šventė tėveliams, visiems artimiesiems. Ir didelės viltys. Svajonėse ir mintyse Jūs matote gražų gyvenimo rūmą. To linki ir pasiruošę Jums padėti visi artimieji. Pastatysite Jūs šį rūmą, jeigu žengsite drauge, gyvensite vienas kitu, remsite vienas kitą. Būkite laimingi Jūs, bus laimingi Jūsų vaikai, Jūsų brangiausi žmonės. Mylėkite vienas kitą, nes tai yra šeimos pamatas.
Meilės malda
– O viešpatie, Viešpatie, kaip gera man su tavimi. Aš myliu tave, labai tave myliu. Ir aš tave labai labai myliu. Aš tave visada mylėsiu, ir visada mums bus gera. Tikiu, tikiu tavim, mielasis. Tu esi labai geras ir labai brangus. Kokia tu graži, mieloji, kokia tu žavi, lug spindinti žvaigždutė, lyg saulė, lyg dangus. Leisk man tave bučiuoti, tavo lūpas, tavo skruostus, tavo plaukus, tave visą. Aš laimingas tave suradęs, labai laimingas, tavęs niekam neatiduosiu. Aš tave saugosiu, ir mes būsime visada laimingi ir visada kartu. Mūsų niekas neišskirs, nei dvasios, nei kūno. O Viešpatie, Viešpatie, kaip gera man su tavimi.
Svočios ir piršlio manifestas
Šiuo manifestu iškilmingai skelbiame, kad 2010 m. liepos mėn. 12 d. Susituokė ir prisiekė amžiną ištikimybę vienas kitam Jaunosios vardas, pavardė ir Jaunojo vardas, pavardė.
Šį aktą liudijame savo parašais:
Svičia: Vardas, pavardė
Piršlys: Vardas, pavardė
Vestuvinikas – piršlio organas – naujai suguldytas dėl jaunųjų mergelių ir bernelių bei dėl visos lietuviškos svadbos
JAUNOSIOS PRIESAIKA
Nuo šiuos dienos esu Tavo žmona. Laisvu noru sutikau Tave skalbti, siūti, lyginti, adyti, valgį gaminti, kambarius tvarkyti, vaikus gimdyti. Todėl prisiekiu:
- Nemylėti kitų vyrų, tik Tave ir tuos, kuriuos pats atvesi į namus.
- Gimdyti tik tavo vaikus.
Protingai žiūrėti į Tavo silpnybes. - Ekonomiškai tvarkyti namų biudžetą.
- Būti švelnia, gera, atlaidžia, idiealia žmona pagal principą: virtuvėje – šeimininkė, gatvėje – ponia.
- Pedagogiškai auklėti mūsų vaikus.
- Visada žengti koja kojon su mada.
- Niekada perdaug Tau neprieštarauti, suteikti Tau laisvių tiek, kiek naudinga man.
- Niekada neužmiršti, kad tavo draugai, tai ir mano draugai, todėl jiems turi būti jauku mūsų namuose
JAUNOJO PRIESAIKA
Nuo šios dienos esu tavo vyras, kuris išvedžiau Tave iš senmergystės namų, visose instancijose prisiekęs Tave mylėti aistringai, į kitas nežiūrėti, būti visapusiškai geru vyru. Todėl prisiekiu:
- Nemylėti kitų moterų, tik tave ir Tavo drauges.
- Visą šeimos biudžetą be jokios kontrolės pavedu tau.
- Virtuvėje būti tik svečiu, brangioji.
- Į vaikučių auklėjimą nosies nekišti, tai – darželio reikalai.
- Būti elegantišku darbe ir poilsyje.
- Į visas Tavo silpnybes žiūrėti pro pirštus ir esu pasiruošęs Tave išklausyti, o daryti savaip.
- Būti Tau atidžiu, paslaugiu, švelniu kitų moterų akivaizdoje.
- Pasižadu nepamiršti mūsų santuokos sukakčių ir iškilmingai atšvęsti sidabrinių ir auksinių vestuvių šventes
Tokia ji išėjo…
Kinų legenda
Vyras atėjo pas Dievą ir pasiskundė, kad jam nuobodu. Dievas susimąstė, iš ko jam padaryti moterį, kadangi visas medžiagas sunaudojo vyrui. Pagalvojęs sukūrė moterį: paėmė keletą saulės spindulių, visas gražiausias aušros spalvas, gulbės grožį, kačiuko žaismingumą, lakštingalos balsą, malonią kailio šilumą, deginančią ugnies kaitrą, ledo trapumą, medaus saldumą ir viską sumaišė kartu. O kad nebūtų per daug saldu, pridėjo žvaigždžių mirgėjimą, vėjo nepastovumą, debesų ašarojimą, lapės gudrumą, kiškio bailumą, musės įkyrumą, asilo užsispyrimą, ryklio godumą, voro meistriškumą, bitės darbštumą, širšės kerštingumą, siurbėlės kraujo troškimą, opijaus svaigulį, viesulo negailestingumą. Išėjo tikra MOTERIS. Dievas atidavė ją vyrui, sakydamas: Imk ją, tokia išėjo. Nesitikėk, kad ją pakeisiu. Būk laimingas ir kentėk su ja visą gyvenimą.
Kaip šauksi, taip atsilieps
Po vedybų – nauji draugai, nauji giminės. Norėtųsi su jais būti maloniais, mandagiais. Deja, ne visada reikiamą žodį jiems pašaukti surandi. Vis dar išgirsti neteiktinus slaviškos kilmės žodžius: švogeris, švogerka, ciocia ir kt. Lietuviai nuo seno turi kiekvienai giminei apibūdinti savą žodį. Bet daugelį jų jau užmiršome. O jie praverstų ir praturtintų mūsų kalbą. Kai kuriuos tuos žodžius čia paaiškiname, gal įsiminsime.
Anyta – vyro motina.
Šešuras – vyro tėvas.
Moša – vyri sesuo.
Dieveris – vyro brolis.
Žentas – dukters vyras.
Marti – sūnaus žmona.
Svainė – žmonos sesuo.
Svainis – žmonos brolis, sesers vyras, vyro sesers vyras.
Uošvis – žmonos tėvas.
Uošvė – žmonos motina.
JAI VAIKAI PAKLAUS
Iš anksto apgalvokite atsakymus
– Is kul as atsiladau?
– Kodėl, mamyte, vis dejuoji, kai tėvelis sako: „Gera, gera“?
– Tėveli, kai aš būsiu didelis, iš kur aš paimsiu vaikams mamytę?
– Nupilk man sesytę, tik žiūlėk, kad būtų su galbanom!
Jei MUZIKANTUS katinai papjovė
Taip atsitinka dažnose vestuvėse. Tam metui lietuviai sugalvojo nemaža pramogų ir žaidimų. Laimėtojai gauna prizus, o pralaimėję duoda fantus. Fantas – tai bet koks asmeninis daiktas (laikrodis, šukos, žiedas, nosinė, diržas, kepurė ir kt.), kurį vėliau turi išipirkti, atlikdamas užduotą bausmę. Tokių užduočių gali būti labai įvairių: padainuoti, pašokti, padeklamuoti, papasakoti anekdotą, būti Jurgeliu meistreliu, lūomis išimti žiedą iš miltų arba obuoliį iš vandens, papasakoti juokingą atsitikimą ir kita. Į žaidimą galima įtraukti ir kitus svečius. Sakysim, fanto savininkas pastatomas vidury salės (jis tampa stovykla), svečiai eina ir padaro vis kitokias pozas. Būti veidrodžiu – reiškia pakartoti žaidėjų judesius. Gali būti liepiama grupę svečių (pavyzdžiui, pabrolius) palyginti su gyvuliu ir pasakyti, kuo jie panašūs, o moteris – s gėlėmis. Taigi pažaiskime:
KURČIAI IR NEBYLIAI
Svečiai dalijasi į dvi dalis: vieni kurčiai, bet kalba, kiti nebyliai bet girdi. Vedėjas kalbina, ir jei kurčius atsilieps arba nebylys prakalbės, tas duoda fantą.
TRAUKINYS
Reikia sustatyti kėdes ratu, bet viena mažiau, negu yra žaidėjų. „Mašinistas“ stoja pirmas, o visi užpakaliniai uždeda rankas ant priekyje stovinčių pečių, ir traukinys sukinėjasi tarp kėdžių. Kai mašinistas sušuks „Stotis!”, visi rūpinasi atsisėsti. Likęs be vietos duoda fantą ir tampa mašinistu.
PAKEISTI VARDAI
Žaidėjai susėda ant kėdžių, ratu sustatytų, palikdami vieną kėdęlaisvą. Mergaitės išsirenka vyriškus vardus, o vyrai – moteriškus. Žaidėjas, sėdintis iš dešinės laisvai kėdei, šaukia pakeistą vardą. Tas turi skubėti atsisėsti į laisvą kėdę. Fantą duoda tas, kuris užmirš pakviesti, arba tas, kuris pašauktas neskuba prisėsti, rba tas, kuris be reikalo pakyla iš vietos.
SUDĖTINIS APSAKYMAS
Sutarkime taip. Šį tekstą turi žinoti tik žaidimo vedlys. Jis skelbia skliausteliuose esančius klausimus ir tinkamiausią žodį įrašo daugtaškių vietoje. Po to perskaito visą tekstą. Būna saldaus juoko!
(Kada?) …………………………………. (kokia?) mergelė ir (koks?) …………………………………. bernelis (kaip?) ……………………………………….. pamilo vienas kitą ir, apsitaisę (kokiais?) ……………………………………… rūbais išvažiavo (kur?) …………………………………………… tuoktis. Ten juos globojo (koks?) …………………………………………. piršlys ir (kokia?) ……………………………………………….. piršlienė. Namuose pasitiko juos (kokie?) …………………………………………….. muzikantai ir užgrojo (kokį?) …………………………………………………. maršą. Tėvai (kaip?) ……………………………………………. džiaugėsi. Šeiminikės nešė (kokius?) …………………………………………….. patiekalus. Visi svečiai (kaip?) …………………………………………….. persivalgė ir (kaip?) ……………………………………………….. parvyko į namus.
Svečių linkėjimai jauniesiems
Būkit tuo, kuo esate –
Jauni ir trokštantys mylėti.
Ir būkit mylimais.
Būkit tuo, kuo esate –
Būkit Jūs lyg muzikos garsai,
Švelnūs, guodžiantys kiekvieno širdį.
Būkit žvaigždėmis, rodančiomis kelius į gėrį.
Būkit žmonėmis!
Tėvai
Vienas kitam meilia kalbėkit
Ir taikos žiedais žydėkit.
Rūpesty vienas kitą guoskit.
Vien tik meile dienas puoškit.
Pasidžiaugę bent meteliais
Paprašykite gandrelį,
Kad atneštų Jums vaikų,
Bus tada namuos jauku.
Teta
Neapsileiskit, kad vaikučius neštų gandrai arba kaimynai, o reikia pasirūpinti savo modernia metodika ir technologija, todėl siūlome pasikonsultuoti su piršliu.
Dėdė
Kasdieniniame gyvenime nenaudokite brangių indų ir kitų daiktų, per vestuves padovanotų. Tam tinka šutintos bulvės ir žali kiaušiniai.
Kaimynė
Jūsų bendro gyvenimo kely linkime:
jeigu žemės – tai juodžemio,
jeigu nedžio – tai vaisingo,
jeigu gėlių – tai kvapnių,
jeigu sūnaus – tai narsaus,
jeigu dukters – tai gražios,
jeigu draugų – tai ištikimų,
jeigu meilės – tai amžinos.
Bendradarbiai
Jaunosios kokybės liudijimas
Vestuvinė komisija, kurią sudarė SVOČIA ir PIRŠLYS, liudija, kad Jaunoji baigė aukštuosius mergystės kursus ir įgijo teisę būti ŽMONA ir MOTINA. Jos tinkamumą šioms pareigoms liudija įgytos šios žinios ir dorybės:
PRIVALOMOJI PROGRAMA:
Kūdikio maudymas – siūlo nešti į skalbyklą.
Kūdikio vystymas – siūlo naudoti polietileno maišelius.
Vaiko maitinimas – maitins, jei parduotuvėje gaus košelės.
Vystyklų plovimas – atpuola, nes maišelį galima išmesti.
Valgių gaminimas – pagaminti gali, jei niekas nevers jos pačios valgyti.
Buto tvarkymas – moka vadovauti.
IŠSIMOKSLINIMAS:
Vienu metu sugeba plauti grindis, dažyti lūpas, valyti langus, kepti kiaušinienę. Gerai valdo kočėlą, moka daryti dirbtinį kvėpavimą, sustatyti sulūžusius kaulus ir atvirkščiai.
SVEIKATOS BŪKLĖ:
Širdis nukrypusi į jaunojo pusę. Kartais kvėpavimas ir pulsas padažnėja. Gerai mato tik jaunajį. Talijos apimtis normali. Kitų bėdų nepastebėta.
CHARAKTERIO SAVYBĖS:
Nepasibaigus vestuvėms – neskelbiamos.
IŠVADOS:
Reikia įsisavinti švelnumo ir kantrumo paslaptis.
Sutuoktuvių pažymėjimas ir vyras įteikiamas vieną kartą ir dublikatas neišduodamas.
Jaunojo kokybės liudijimas
Vestuvinė komisija, kurią sudarė SVOČIA ir PIRŠLYS, liudija, kad jaunasis VARDAS baigė pasirengimo šeimyniniam gyvenimui aukštuosius mokslus ir įgijo teisę būti VYRU ir TĖVU. Jo tinkamumą šioms pareigoms liudija šios žinios ir dorybės:
PRIVALOMOJI PROGRAMA:
Kūdikio maudymas – žino, kad išmaudžius gręžti nereikia, džiauti galima balkone.
Kūdikio vystymas – suvynioti gali, bet išvystyti tik žirklių pagalba.
Vaiko maitinimas – žindyvės gabumų neturi.
Vystyklų plovimas – sutinka nešti į skalbyklą.
Valgių gaminimas – moka pašildyti šaltibarščius, iškepti šaltieną.
Buto tvarkymas – kai nori – gali, kai gali – nenori.
IŠSIMOKSLINIMAS:
Laikrodį pažįsta, televizoriaus nesibaido, prie krašto gulėti nebijo, gerai valdo peilį ir šakutę, batus susivarstyti moka, supranta lietuvių ir sostinės kalbas.
SVEIKATOS BŪKLĖ:
Spalvas skiria, skrandis puikiausiai virškina vakarykščius kotletus, kiaulyte ir kitomis meilės ligomis neserga, nuospaudų neturi, pirštų nečiulpia.
CHARAKTERIO SAVYBĖS:
Užpykęs nesispjaudo, guli ant šono, miega užsimerkęs, knarkia išsižiojęs. Kai miega, valgyt neprašo. Vaikų neturi.
IŠVADOS:
Specialybės žinias reikia tobulinti visą gyvenimą.
Pamesti arba pakeisti santuokos liudijimą ir žmoną draudžiama.
Lietuviškas horoskopas Jauniesiems
Jei vestuvių dieną giedra ir šypsosi saulė, bus linksmas ir lengvas jaunųjų gyvenimas, jei lietus lyja – turtingas gyvenimas.
Jei pirmąją naktį švyti pilnatis, bus daug vaikučių.
Jeigu kunigui rišant rankas ir jauniesiems klaupiantis, jaunasis primygs jaunosios rūbo skverną arba ant kojos užmins, tada jo bus valia, o jei jaunoji užmins, tada ji namus valdys.
Jaunoji, po jungtuvių namo sugrįžusi, prie gryčios slenksčio stengiasi jaunikiui ant kojos užminti, tada namuose bus jos viršus.
Jei pirmą naktį jaunoji pirma atsigula, tai bus namuose jos viršus.
Jeigu nėštumo metu moteris būna pikta, tai gimęs kūdikis bus rudais plaukais.
Menas mylėti
Šito mokslo niekam nereikia. Viską patys išmoksta. Taip sakydavo seneliai. Deja, šeimos gyvenimo meno išmoksta ne visi. Nemaža sutuoktinių kenčia dėl šaltumo, nemokėjimo suprasti viens kitą, negalėjimo patenkinti partnerio norų. Pasaulio mokslininkai, daktarai, seksologai, sociologai ieško būdų, kaip padėti žmonėms labai svarbioje gyvenimo srityje. Jų mintys ir patarimai yra skelbiami spaudoje. Nemažai knygų šia tema yra išleista ir lietuvių kalba. Keletą vertingesnių patariame perskaityti:
- John Grey “Praktiniai patarimai Marsui ir Venerai”
- Laura Schlessinger “Laimingos santuokos receptas”
- Andrej Kurpatov “Gražuolė ir pabaisa. Vyro ir moters psichologijos paslaptys
Vestuvių vaišių receptai
ŠALTI UŽKANDŽIAI
Piršlio liežuvis su pipirais
Liežuvį pasūdome namine, užbarstome pipirais, dėl aromato uždedame česnakų, apšlaksome “Trainoj”.
Suvalgę spjaudysite trečią dieną po vestuvių.
Pabrolių ikrai
Jie papuošiami virtais gaidžio kiaušiniais ir geltonkasių ausytėmis.
Marinuotos pamergių blauzdos
Marinuojamos trisdešimt metų, suminkštinamos riebiais anekdotais. Įkandamos visisems vyrams.
KARŠTI PATIEKALAI
Jaunosios bifšteksas su trintom rūtom
Kiekvienas jaunasis žino, kaip pagaminti. Pateikiama kitą dieną po pirmosios nakties.
Svočios papilvė
Užtepama jaučio sviestu ir paskrudinama ant būno lėkštės, visiems šokant piršlio polką.
Muzikantų šonkauliai
Tinka tris kart laužti. Užpilami padažu “Do-re-mi + chaltūra”. Gražu papuošti doleriais.
SALDŪS PATIEKALAI
Svočios pyragas su triušio razinom
Negalima pakeisti kiškio razinomis.
Šeimininkės tortas su lūpų dažais
Dažus gali padovanoti uošvis, jei nesužinos uošvė.
Suteptinis “Po žmonos padu”
Pagaminti padeda uošvė. Gerai išsilaiko iki skyrybų.
GĖRIMAI
Likeris “Saldžios jaunosios lūpos”
Ir dar kartą saldo, ir dar kartą saldo tik jaunasis.
Šampanas “Sudie, jaunyste”
Gėrimas įkaitintas aistros ir prancūziškų kvepalų.
Krupčikas “Prisiekiu ištikimybę”
Jaunoji turi pasirūpinti, kad prisiekęs nepamirštų krūpčioti vien nuo žvilgsni.
Gero apetito!
Skelbimai
PARDUODA
Jaunasis parduoda laisvo gyvenimo likučius komercinėmis kainomis.
Jaunoji nukainuotų prekių mugėje parduoda mergautines svajones apie gražuolį riterį.
Parduodame švarius ir gana efektyvius kočėlus. Siūlome įsigyti – gali praversti.
Moteriškų įrankų gamybos asociacija.
Rytoj pavakary iš varžytinių bus parduodami piršlio rakandai. Visus, ypatingai moteris, norinčias ką geresnio nutverti, prašome nepavėluoti į šurmulį.
NUOMOJA
Jaunavedžiams išnuomojama vienvietė lova, vėliau dvivietis vežimėlis.
Meilių paslaugų biuras
Nepatyrusiems jaunavedžiams nuomojame vieną kartą naudotus piršlį, svočią ir išradingą šeimininkę.
Jaunavedžiai
KEIČIA
Su vyriause pamerge rūtų vainikėlį keičiu į nuometą.
Jaunoji
Keičiame dvi vienvietes lovas į vieną neplačią ir negirgždančią.
Jaunavedžiai
DĖKOJA
Nuoširdžiai dėkojame visiems svečiams, padėjusiems mums sunkią laimės valandą. Ačiū mieliems tėveliams, piršliui, svočiai, pamergėms, pabroliams, muzikantams ir šeimininkėms.
Jaunieji
Vestuvininko redaktoriai nepaprastai dėkingi visiems Lietuvos piršliams, savo sąmojumi prisidėjusiems prie šito leidinio.
Sėkmės šioje profesijoje!
Vestuvių TV programa
0.00 – VTV vestuvių himnas “Rūtų vainikėlį ugnį sukūrensim”
0.01 – Pažintinė laida “Šokim, trupkim, duokim garo”
0.03 – Labanakt, Jaunieji.
0.06 – VTV video filmas “Nauji nuotykiai po anklode”
12.00 – VTV naujienos.
13.00 – Stalo panorama.
14.00 – Sveikinimų, linkėjimų koncertas “Muzika kiekvienam asmeniškai ir visiems”.
15.00 – Siaubo filmas “Mirtis Piršliui”.
16.00 – Laida “Ar bačkos turi dugną?”.
BOBUČIŲ RADIJAS
Pirmoji diena – Disputas “Kodėl mūsų nepakvietė?”
Antroji diena – Pranešimai “Ar graži jaunosios suknia?”
Visos kitos dienos – Pastebėjimai “Žiūrėk, žiūrėk, kaip ji…”
UŽUOJAUTOS
Giliai liūdime negrįžtamai netekę savo bendrijos nario.
Penkialapio dobilėlio draugija
Finansų departamentas užjaučia tėvelius dėl staigaus piniginių suplonėjimo.
ORAS
Svočios oro biuro duomenimis, šiandien vestuvių nuotaika bus giedra. Kritulių kiekis po stalu bus nedidelis. Rytą oras bus sunkus, kai kuriose galvose bus rūkas, kai kuriems nuo žmonių papūs stiprus vėjas. Antroje dienos pusėje vėl švies linksma saulė, tik vietomis gali būti žemės svyravimų.
JAUNASIS IR JAUNOJI
Mieli Jaunavedžiai,
Į platų taką du keliai suėjo
Ir daug lengviau, kai su draugu eini.
Laimingo jums, brangieji, kelio,
Ir saulės daug tame kely.
Būkit laimingi tam sapne,
Kurį žmonės vadina gyvenimu.
SVARBIAUSIOS DIENOS NAUJIENOS
2010-ųjų liepos 30 d., 15.00 val., Kauno rotušėje
širdis ir protus sujungė du jauni ir gražūs žmonės –
Vairdas ir Vardas. Jaunuosius sveikino, daug laimės
linkėjo draugai bei giminės. Jų akys buvo liudininkės
iškilmingiausių, jaudinančių akimirkų, kai Jaunieji
prisiekė meilę ir ištikimybę vienas kitam.
Santuoka – ne gėlės ir fejerverkai, blizgučiai ir kaspinai.
Santuoka – ne prašmatni svita ar triukšmingas karnavalas.
Santuoka – tai du žmonės, pasiryžę gyventi vieną gyvenimą ir būti vienas kitam kantrybės, pakantumo, stiprybės ir meilės šaltiniu, pasiruošę kartu pakelti visas laiko sėkmės nešamas negandas.
Gal pasidalinam pasauliu?
Jūra tau… Bangos man….
Dangus tau… Žvaigždės man…
Saulutė tau… Šiluma man….
O gal darom taip? Visas pasaulis tau, o tu – man!
Auksinės mintys:
Daugelis žino, kad moterys svajoja turėti du vyrus vienu metu. Tačiau dauguma vyrų nesupranta, kad moterų fantazijose vienas iš vyrų tvarko kambarius, o kitas – gamina valgyti.
Moteris reiktų nešioti ant rankų, tačiau dažnai jos užlipa ant sprando.
Ar žinote kodėl per vestuves nuotaka būna apsirengusi baltai, o jaunikis – juodai? Tai tiesiog simbolizuoja gėrio pergalę prieš blogį.
Moteris – tai silpnas, bejėgis padaras, nuo kurio išsigelbėti neįmanoma.
Netekėjusi moteris – kaip medžiojanti liūtė, o ištekėjusi – kaip sarginis šuo.
Yra du būdai, kaip suvaldyti moterį, bet jų niekas nežino…
O buvo taip…
Turbūt pats svarbiausias klausimas, kuris kaip tas kirminas kirba kiekvieno skaitytojo galvelėje ir užmigti ramiai neduoda, tai kaipgi mūsų laikraštėlio herojai – Aistė ir Mantas – susipažino ir užsiliepsnojo karšta meilė jų širdelėse. Mūsų akylieji korespondentai dieną naktį darbavosi, kol viską užfiksavo ir į šį raštą suguldė. Tad šieme vieninteliame ir nepartojamame numeryje skelbiame beprotiškai fantastišką eiliuotą jų pažinties istoriją!
Rudenį sužvarbę, vakarai ilgi…
Ieškantys jaunuoliai buvo vieniši,
Utititi šalta, skundėsi Aistutė,
Jei turėčiau vyrą – būt kita kalba!
Taip ir atsitiko, vienas kitą jie sutiko.
Štai jau nuo to laiko jie yra šalia.
Akys susitiko žvilgsniai nekalti.
Net nepastebėjo – šilta jau širdy.
Bet jeigu pradėjus viską nuo pradžių,
Tai pradžia pirmiausia – iš jūjų tėvų.
Gimė Mantas Vilkaviškio mieste.
Mažas lepūnėlis šypsena žavia.
Ir Aistutė gimė tam pačiam krašte.
Buvo ji jauniausioji dukra.
Augo jie abu meilės apsupti.
Daug draugų turėjo, džiaugės jais visi.
Mantas studijavo sau ramiai Kaune.
Bet širdis nerimo trūko jos šalia.
Net nusprendė jis tada –
Studijuot kitam universitete.
O Aistutė tuomet
Džiaugės jaunyste.
Širdį ruošė meilei
JO belaukdama.
Bet jau taip nutiko, jiedu susitiko.
Jie įsimylėjo ir yra drauge.
Gimė meilė kaip kine.
Džiaugsmas liejasi upe.
Nuo tada jiems tik svarbu,
Kad jie būtų vis kartu.
Ėmė tyliai vis galvoti,
Pliusus minusus dėlioti.
Bet apsvarstymai ilgi –
Buvo nieko jie verti.
Ir suprato jie tada –
Šalia vienas kito jų vieta.
Ir todėl šita diena
Tokia šventiška yra.
Jie iš meilės išprotėję,
Viens kitam pasižadėję.
Ir tebus jie abu laimingi
Ir mums visada svetingi!
Štai ir pasaka baigta…
Te laiminga bus šeima!
KAS ŽINOTINA JAUNAJAI
· Naktį gulkis prie sienos, kad nereikėtų pirmai keltis.
· Būk taupi. Emaliuoti puodai ilgiau laikys, jei juose rečiau virsi.
· Atmink, jog gerumu ir švelnumu patį velnią priversi dirbti.
· Vyrą gavai gerą, darbštų padaryk pati.
· Jei nevalioji įkaušusio vyro parvesti namo, pasakyk jam, kad namuose turi buteliuką -pats parlėks.
· Prasikaltus geriau pačiai krūtinę muštis, negu gauti nuo vyro per kuprą.
· Žinok, kad kelias vyro širdį eina per gastronomą.
· Atmink, kad vyro maiste neturi trūkti vitaminų.
· Vitamino A yra aliejuje, B- bulvėse, C- cibulyje, D-degtinėje.
· Ypač neužmiršk ketvirtojo: jo trūkstant vyksta kai kurių organų suminkštėjimas..
KAS ŽINOTINA JAUNAJAM
· Žinok, kad kelias į žmonos širdį eina per “supermarketą’’
· Šeimyninius ginčus visuomet spręskite lovoje. Rezultatai visada bus teigiami.
· Iš ryto lovoje pažaisk su žmona. Bent jau žinosi, kad tą dieną buvai pirmas, nes vakare gali būti paskutinis…
· Jeigu gyvensi pas uošvę – dažnai plauk kojas druskos tirpalu – labai gerai ramina nervus.
· Vaidink, kad labai gerbi uošvę. Labai daug laimėsi.
· Nuo pat pirmos dienos po vedybų pradėk kaupti pinigus slaptoje kasoje, kad nereikėtų išsižadėti senų draugų.
· Į kurortą vieną žmoną išleisk tik ankstyvą pavasarį arba šlapią rudenį, kada atostogauja vieni senberniai ir
pensininkai – mažiau bus pagundų.
· Jeigu žmona barnio įkarštyje pareikš, kad tavo motina pagimdė idiotą, durnių ir t. t. – yra tik vienas atsakymas: “ o iš
kur ji galėjo žinoti, kad aš vesiu’’.
· Niekada žmonos nevadink bjaurybe, nes jai kils didelis noras pasitikrinti tavo žodžių teisingumą susitikus su kitais vyrais.
· Atmink, kad geri vyrai sugeba iš bet kokios pelenės padaryti karalienę.
Dešimt žmonos įsakymų vyrui:
- Neturėk kitų žmonų tik mane vieną.
- Gerbk savo uošvę kaip ir žmoną.
10. Neturėk tokios minties, kad vaikus augins ir valgyt darys žmona.
Jaunoji
Dešimt vyro įsakymų žmonai:
- Užprenumeruok kiek galima daugiau laikraščių.
- Be progos nereikalauk gėlių ir pagyrimų.
10. Negeisk nei vieno lito skirto atsigavimui.
Jaunasis
BURTAI IR TIKĖJIMAI
Jei du varnai lekia kranksėdami, tai bus vestuvės.
Jei važiuojant prie šliūbo, jaunasai prisėda jaunosios drabužius (arba priešingai), tai jis turi valią (arba priešingai).
Jaunieji prie šliūbo turi susiglaudę stovėti, kad žmonės negalėtų gyvenimo ardyti.
Jei vestuvių pirmą naktį atsigulus, jaunoji reikalauja nuo jaunojo gerti atnešti, kad jis visados jos klausytų.
Jaunoji prie šliūbo turi turėti su savim duonos ir druskos ir paskui, iš bažnyčios išėjus, valgyti ją su vyru, kad būtų turtinga.
VESTUVIŲ PATARLĖS
*Nesigailėsi anksti kėlęs, jaunas vedęs.
*Gyvenimas be žmonos lyg daržas be tvoros.
*Gyvenimas be vyro kartesnis už pipirą.
*Bloga pati ir gerą vyrą pagadina.
*Dieną su pagaliais, naktį po vienais kailiniais.
*Atėjo vyras kaip vilkas, jei su žmona ~ tai bus kaip šilkas.
*Neduok stikleliui ilgai stovėti, kad nepradėtų rankoj žydėti.
*Būtų žemėje gal atradęs prarastą jis rojų, o dabar paklojo širdį prie jaunosios kojų.
Kas yra meilė? Žmonės vardija savo nuomonę.
Žmonės sako:
– Meilė, tai liga.
Gydytojas:
– Kokia čia liga, jei abu sveiki ir prakaituoja. Tai darbas.
Inžinierius nesutinka:
– Koks čia darbas, jei pagrindinis darbo įrankis stovi. Tai menas.
Aktorius nesutinka:
– Koks čia menas, jei nėra žiūrovų. Tai pasidalinimas darbo patirtimi.
Sociologas neigia:
– Koks čia pasidalinimas darbo patirtimi, jeigu vienas duoda, kitas ima. Tai kyšininkavimas.
Advokatas teisina:
– Koks čia kyšininkavimas, jeigu abu patenkinti. Tai biznis.
Girdėjęs pokalbį žydelis sako:
– Koks gi čia biznis, jeigu įdedi daugiau, o ištrauki mažai. Tai nuostolis.
Intelekto kooficiento nustatymo testas:
- Kas yra jaunoji? (žirklės jaunikio sparnams karpyti)
- Ką padovanoja jaunikis jaunajai vestuvių dieną? (pavardę)
- Kas yra gyvenimas? (lytiniu būdu platinama mirtina liga)
- Kokia santuoka tvirčiausia? (kai vyras būna kurčias, o žmona akla)
- Kas pasaulyje neįmanoma? (sudeginti ugnies, paskandinti vandens, užpūsti vėjo)
- Kuo skiriasi palmė nuo peruko? (po palme slepiasi daug bezdžioniu, o po peruku – viena)
- Ką žmona turi pasakyti vyrui, kai šis gryžta pragėręs pinigus? (ne piniguose laimė)
- Kas pučia prieš vėją? (dūdų orkestras)
- Kodėl gaidys neturi rankų? (nes višta be kelnių)
- Prie upės sėdi jauna pora, netoliese tupi varlė. Ko jie visi trys bijo? (kad tik gandras neatskristų)
Skelbimai
Ieškau auklės vyrui saugoti, kai nebūnu namuose. Pageidauju ne jaunesnės nei 99 m.
Jaunoji
Radusius prašome grąžinti kai kuriuos mūsų apatinius rūbelius: dvejos kelnaitės ir papinykas.
Atsiliginsime Pamergės
Pamečiau žmoną. Radusius prašau negrąžinti. Širdingai dėkoju.
Svečias Požioplis
Išnuomoju jaunavedžiams vieno kambario būdą.
Šuo Sargis
Parduodami visi būsimieji vargai ir nesantaikos.
Jaunieji
UŽUOJAUTA
Nuoširdžiai užjaučiame jaunąją visam laikui pasitraukus iš mūsų tarpo.
Senmergės
Sunkią valandą netekus laisvės, nuoširdžiai užjaučiame jaunajį, bet padėti negalime.
Senberniai